top of page

Fasādes lameles

Alumīnija fasādes lameles tiek izmantotas, lai uzlabotu mājas izskatu un pasargātu to no ārējās vides faktoriem. Šīs lameles ir izgatavotas no ļoti izturīga un viegli uzstādama materiāla, kas ļauj radīt dažādas formas un iespējas.
Alumīnija fasādes lamelēm ir daudz priekšrocību, piemēram, augsta izturība pret koroziju un citiem laika apstākļiem, kas nodrošina to ilgmūžību. Alumīnija fasādes lamelēm ir pieejams plašs krāsu klāsts un dažādu dizainu iespējas, kas ļauj radīt mājai un tās apkārtnei harmonisku un estētisku izskatu. Turklāt, alumīnija fasādes lamelēm ir arī liela elastība.
Viena no svarīgākajām alumīnija fasādes lameļu priekšrocībām ir tās enerģijas efektivitāte. Tās var palīdzēt samazināt mājas enerģijas patēriņu, kas var būt ļoti vērtīgi, īpaši, ja mājas apkure ir atkarīga no dārgiem enerģijas resursiem.

renders 3.png
renders 1.png
renders 2.png
Daži no pieejamiem profiliem:
Untitled-2.png
Untitled-3.png
Untitled-4.png
Untitled-5.png
Untitled-6.png
Untitled-8.png

Tehniskās lameles

Alumīnija lameles, kas paredzētas, lai nosegtu ventilācijas, klimatizācijas, liftu un citus tehniskos elementus, tiek izmantotas moderna, funkcionāla un estētiska risinājuma izveidei. Šādām alumīnija lamelēm ir vairāki praktiski ieguvumi, tostarp liela izturība pret koroziju, maza uzturēšanas darbu nepieciešamība, kā arī iespēja pielāgot tās vides apstākļiem.

Daži no pieejamiem profiliem:
renders 9.png
Untitled-9.png
Untitled-10.png
Untitled-11.png

Cenu aprēķins

Fasādes lamelēm cena tiek aprēķināta katram projektam atsevišķi. 

Tāpēc, lai iegūtu cenas piedāvajumu, lūdzu griezieties pie Grand Grace speciālista.

bottom of page