top of page

Pergolas (nojumes)

renders 1_lapa.png

Pergolas ir skaistas un funkcioniālas konstrukcijas, kas parasti tiek izmantotas, lai radītu ēnainu un patīkamu vietu ārpus telpām. Tās ir atvērtas jumta konstrukcijas, kas ir uzstādītas virs terases, pagalma vai citas āra telpu platības.
Pergolas ir pieejamas dažādos izmēros un stilos, piemērojamas dažādām vajadzībām un dizaina prasībām.
Pergola ir ideāls veids, kā paplašināt savas mājas platību un izveidot papildu vietu ārā, kas var kalpot dažādiem nolūkiem. Daži cilvēki izmanto pergolas, lai izveidotu patīkamu vietu atpūtai un relaksācijai, savukārt citi tās izmanto lai radītu ērtu vietu, kur viesiem un ģimenes locekļiem ieturēt maltīti un pavadīt laiku kopīgi. Pergolas var arī būt lielisks veids, kā paplašināt āra darba vietu vai apvienot vairākas zonas, piemēram, grila zonas, burbuļvannas utt.

Pergola ar auduma jumtu

renders 2_lapa.png

Pergola ar lameļu jumtu

renders 3_lapa.png

Pergolām pieejami dažadi varianti:

renders 6_lapa.png
renders 5_lapa.png
renders 4_lapa.png

Stikla aizvēja sienas

Šīs sistēmas galvenais uzdevums ir nodrošināt privātām un komerciālām ēkām efektīvu saules aizsardzību un temperatūras regulāciju.
Stikla aizvēja sienas ir izgatavotas no kvalitatīva un izturīga stikla, kas spēj nodrošināt ilgtermiņa aizsardzību pret skrāpējumiem un citiem bojājumiem. Tās pārklājums nodrošina arī aizsardzību pret UV starojumu, kas padara to par ideālu risinājumu gan privātmājām, gan komerciālām ēkām, kuras tiek pakļautas lielākam UV iedarbības līmenim.
Papildus tam, aizvēja sienu konstrukcijas ir pieejamas arī dažādās krāsās, lai tās varētu pielāgot konkrētai ēkas vai interjera dizaina koncepcijai. Šīs sistēmas dizains ir moderns un stilīgs, kas padara to par pievilcīgu risinājumu jebkurai ēkai.

renders 1_lapa.png
renders 2_lapa.png
renders 3_lapa.png

Cenu kalkulatoram ir informatīvs raksturs, precīza cena atkarīga no daudziem aspektiem:
- kompānijai ir pastāvīga atlaižu politika (vairuma atlaide, draugu atlaide, sezonas atlaides utt.),
- aksesuāri - motori, turētāji, rokturi, speciālas krāsas utt.,
- pareiza mērīšana - katram produktam ir specifiska uzmērīšanas tehnoloģija,
- un citas lietas, kuras var ietekmēt cenu.
Lai izveidotu precīzu cenas piedāvājumu, griezieties pie Grand Grace speciālista.

bottom of page